http://kafrim.pl/ • Hurtownia odzieży dla puszystych


Marzena Kudrzycka Kafrim

Metalowców 9, 54-156 Wrocław

Tel: 698508737

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://kafrim.pl/ • Hurtownia odzieży dla puszystych - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-12-25

Kobiety o większych rozmiarach często mają problemy ze znalezieniem odpowiednich dla siebie ubrań. Spotykają się z niezrozumieniem, frustracją wynikającą z niedopasowanych ubrań, nerwami związanymi z przymierzaniem czy złośliwymi komentarzami. Jeżeli nie lubisz zakupów w sklepach stacjonarnych, a Twoim celem i cichym marzeniem jest odświeżenie garderoby i zapewnienie sobie komfortu, sięgnij po luźne ubrania z hurtowni odzieżowej Kafrim. Sklep internetowy powstał z myślą o każdej kobiecie, szczególnie o paniach, które są puszyste.

Hurtownia odzieży dla puszystych zapewni Ci dostęp do wysokiej jakości ubrań i akcesoriów, które z powodzeniem założysz na wiele okazji (urodziny, spotkanie firmowe, praca, relaksujący wieczór w domu). W dbałości o każdego klienta, hurtownia stawia na profesjonalną obsługę oraz ceni sobie komfort i satysfakcję po dokonanych zakupach. Pod adresem kafrim.pl znajdziesz wszystko to, czego do tej pory Ci brakowało!

http://kafrim.pl/Mimo, iż problem otyłości dotyczy coraz większej liczby osób, to wciąż niewiele jest miejsc, gdzie takie osoby mogłoby się ubierać. I nie chodzi tu o byle jakie ubrania, byle tylko rozmiar się zgadzał, ale o modne i wykonane z wysokiej jakości materiałów odzież. Taką ofertę zapewnia Kafrim, sam się u nich ubieram i wiem co mówię. I jeszcze jedno - to że ktoś jest gruby, nie zawsze znaczy, że sam sobie na to zapracował! Jest mnóstwo innych przyczyn, od genetycznych zaczynając, a na wychowawczych kończąc.


Ocena 4

Firmy z tego samego regionu:

Crazy Cat Studio


Wilkowice, Kwiatowa 11

Otwórz wizytówkę >

Alejafantazji.pl


Luboń, Al. Jana Pawła II 7

Otwórz wizytówkę >

NETPIX


Rzeszów, Jasielska 14

Otwórz wizytówkę >