Organizacja wyjazdów integracyjnych


Rubezahl - Magia Podróżowania

Lodowa 31, 60-227 Poznań

Tel: 531-339-952

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Organizacja wyjazdów integracyjnych - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-08-06

Dobra, koleżeńska atmosfera w zespole pracowniczym jest czymś, co pragnie osiągnąć każdy kierownik – praktycznie rzecz biorąc w dowolnej branży. Szczególne znaczenie dobrych kontaktów między kolegami i koleżankami z pracy jest widoczne wtedy, gdy grupa specjalistów pracuje wspólnie koncepcyjnie. Nawet drobne nieporozumienia mogą skutecznie utrudnić efektywne radzenie sobie z bieżącymi zadaniami.

Doskonałym sposobem na uzyskanie lepszych relacji w grupie zatrudnionych pracowników, jest na przykład organizacja wyjazdów integracyjnych. Jedną ze sprawdzonych firm, które oferują tego typu usługi, jest poznański Rubezahl.

Sprawnie i ciekawie zorganizowany wyjazd integracyjny może pomóc szczególnie wtedy, kiedy mamy do czynienia ze świeżo powstałą grupą. W nieoficjalnych warunkach przełamanie pierwszych lodów przychodzi znacznie łatwiej.  

http://www.rubezahl.pl/wycieczki-wycieczki_dla_firm.htmlWyjazd integracyjny z Rubezahl okazał sie być bardzo udany. Będziemy go długo wspominać i teraz stanowimy zgrany zespół w myśl hasła: "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego". :)


Ocena 5

Firmy z tego samego regionu:

TreeDental


Gniezno, Józefa Bilskiego 2

Otwórz wizytówkę >

Proctogin


Poznań, Śmigielska 13

Otwórz wizytówkę >

Zdrowy Sen


Poznań, Krzywoustego 68

Otwórz wizytówkę >