Poczta z Kwiatami „Kwiatem Malowane” | Internetowa kwiaciarnia


Kwiaciarnia „Kwiatem Malowane”

Czarnkowska 2, 91-013 Łódź

Tel: +48 42 67 01 444

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Poczta z Kwiatami „Kwiatem Malowane” | Internetowa kwiaciarnia - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-03-20

Są różne powody, dla których warto wejść na stronę KwiatemMalowane.pl. To odpowiednie miejsce dla wszystkich, którzy chcą nabyć wysokiej jakości kwiaty, w tym również bukiety, wiązanki czy kosze okolicznościowe. Dzięki nim można cieszyć się wspaniałym widokiem żywych, świeżych kwiatów, ale ostateczną formę kompozycjom nadają rzecz jasna floryści z bogatym doświadczeniem. Możliwości w tym zakresie są szerokie – trzeba tylko złożyć zamówienie.

Prezentowana w tym momencie kwiaciarnia internetowa z Łodzi podbiła lokalny rynek w tej kategorii usług. Wszystkie zamówienia są realizowane w wyjątkowo szybkim tempie, co naturalnie spotyka się z pozytywnymi reakcjami konsumentów. Ci doceniają zarówno znakomity kunszt pracy doświadczonych florystów, jak również korzystne ceny dostosowane do realiów łódzkiego rynku.

http://kwiatemmalowane.pl/kwiaciarnia-on-line/Kwiatowa poczta internetowa bardzo mi pomogła dostarczyć kwiaty dla mojej żony gdy w czasie Walentynek byłem w delegacji na drugim końcu Polski.


Ocena 3

Firmy z tego samego regionu:

Butik-Kesi


Ksawerów, Sadowa 3

Otwórz wizytówkę >

ŻYJ ŁATWIEJ


Konstantyn Łódzki, Kochanowskiego 38

Otwórz wizytówkę >