Kask otwarty


RT MOTO sp z o.o.

Górczewska 228, 01-460 Warszawa

Tel: +48 537 455 466

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kask otwarty - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-05-24

Dużo osób szukających kasku na motor zastanawia się czy wybrać model otwarty, integralny czy szczękowy. Każdy z nich ma swoje wady i zalety więc w zależności od stylu jazdy i osobistych preferencji trzeba dostosować wybór pod siebie. Jeżeli jeździsz wolno to kask otwarty będzie dobrym pomysłem, ale trzeba pamiętać, że daje on mniejszą ochronę przed owadami i podczas deszczu. Na pewno taki model jest dużo wygodniejszy, daje lepszą widoczność i łatwiej oddaje ciepło. 

Jeżeli myślisz, żeby kupić kask otwarty to może zainteresować cię oferta sklepu ze strony rtmoto.pl. Bardzo ciekawe propozycje ma firma Nolan, która posiada produkty dobrej jakości w bardzo przystępnych cenach. Większość kasków tej firmy wykonana jest z poliwęglanu, dzięki czemu są bardzo trwałe oraz posiada wizjer odporny na zarysowania. Jest to dobra opcja dla osób, które nie dysponują pokaźnym budżetem.

https://www.rtmoto.pl/otwartejet/420-1094-kask-otwarty-nolan-n21-visor-classic-bialy.htmlKask otwarty oferowany przez firmę RT MOTO bardzo mi pasuje i używam go podczas przejażdżkach na skuterze.


Ocena 4

Firmy z tego samego regionu:

White Castle


Warszawa, Chmielna 2

Otwórz wizytówkę >

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Otwórz wizytówkę >