Warsztaty dla dzieci w przedszkolu


ModraSova

Solankowa 64, 88-100 Inowrocław

Tel: +48 881 350 524

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Warsztaty dla dzieci w przedszkolu - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-10-02

Warsztaty edukacyjne to doskonały sposób na psychofizyczny rozwój przedszkolaka. Chcesz wiedzieć na czym to polega? Pracownicy ModraSova chętnie zdradzają kulisy swojej pracy.

Najważniejsza jest nauka poprzez zabawę. Dziecko, które świetnie się bawi, automatycznie chłonie wiedzę i nowe umiejętności. Dzieje się to praktycznie bez wysiłku. Na przykład w czasie warsztatów kulinarnych poznaje się nowe smaki i czynności, jakie trzeba wykonać przy robieniu pierniczków i lizaków. Jeszcze ciekawszą ilustracją są chemiczne i techniczne warsztaty dla dzieci w przedszkolu, gdzie nieraz pojawia się wiedza, której nie mają nawet dorośli... Drukarki 3D, modelarstwo, robienie świec i mydeł - to kolejne propozycje. Chcesz poznać ich więcej? Możesz to zrobić na stronie internetowej pod linkiem modrasova.pl. Prowadzący zawsze dostosowują się do tempa i potrzeb konkretnej grupy.

http://modrasova.pl/warsztaty/Na te warsztaty przedszkolne chodzi moja córka i bardzo sobie chwali ten czas spędzony po południu z dala od domu :)


Ocena 5

Firmy z tego samego regionu: