Taniec towarzyski dla dzieci


Szkoła Tańca Elite Dance – Warszawa

Racjonalizacji 5, 02-673 Warszawa

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Taniec towarzyski dla dzieci - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-09-09

Warto, aby dzieci już od najmłodszych lat spędzały czas aktywnie, ale pamiętaj, że nie każde dziecko musi lubić sport. Zamiast więc je do tego zmuszać, zaproponuj mu coś innego, ostatnio bardzo dużym powodzeniem cieszy się taniec towarzyski dla dzieci. Takie zajęcia w Warszawie prowadzą instruktorzy ze szkoły tańca Elite Dance, to bardzo utytułowani tancerze, mający wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Jeśli chodzi o taniec towarzyski, to zajęcia szczególnie adresowane są do dzieci w wieku od 6 do 9 lat, dla nieco młodszych dzieci zaś szkoła może zaproponować balet z elementami gimnastyki lub zajęcia dance mix, gdzie dziecko pozna różne style taneczne, ułatwi to mu odpowiedzieć na pytanie, czy i jaki styl tańca chciałoby uprawiać w przyszłości.

Na zajęcia taneczne można zapisywać dzieci online za pośrednictwem formularza kontaktowego, zamieszczonego na firmowej stronie internetowej.

http://warszawa.elitedance.pl/index.php/zajecia-dla-dzieci/taniec-towarzyski-warszawa/Taniec towarzyski oferowany dla dzieci w Elite Dance jest bardzo fajną formą spędzania wolnego czasu.


Ocena 3

Firmy z tego samego regionu:

White Castle


Warszawa, Chmielna 2

Otwórz wizytówkę >

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Otwórz wizytówkę >