https://pikownik.pl/kategoria-produktu/ogrod/pufy-pona-ogrod/


PiK Bartłomiej Iskrzycki

Nadmłynówka 3, 34-400 Nowy Targ

Tel: +48 609 242 942

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://pikownik.pl/kategoria-produktu/ogrod/pufy-pona-ogrod/ - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-02-07

Wyposażenie ogrodowe powinno umożliwiać przyjemny wypoczynek. W tym zadaniu doskonale sprawdzają się pufy do ogrodu marki PiK. W ich ofercie można znaleźć różnorakie modele puf, które są dostosowane do różnych użytkowników – zarówno pod względem rozmiaru, jak i koloru. Jedną z najlepszych kolekcji w ofercie firmy są Pufy PONA.

To wyposażenie doskonale nadaje się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Specjalna komora powietrzna pozwala zamortyzować nierówności, dzięki czemu z pufy można korzystać na każdym, nawet nieprzyjaznym terenie. Staranne wykonanie pufy przy użyciu odpowiednich materiałów zapewnia jej wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Pufy z tej kolekcji odznaczają się specjalną budową, która pozwala nie tylko na nich siedzieć, ale również lekko się bujać. Warto sprawdzić je w swoim ogrodzie lub domu.

https://pikownik.pl/kategoria-produktu/ogrod/pufy-pona-ogrod/Pufy ogrodowe to bardzo dobry produkt dla osób, które w okresie letnim siedzą głównie w przydomowych ogrodach albo działeczkach.


Ocena 3

Firmy z tego samego regionu:

Ceram City


Kraków, Zakopiańska 56A

Otwórz wizytówkę >

NopaBud


Wadowice, os. M. Wadowity 6

Otwórz wizytówkę >