Klej do opon


TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Kostrzyńska 33, 62-010 Pobiedziska

Tel: 61 815 22 42

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Klej do opon - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-03-03

Opony mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy, dlatego też w momencie, gdy zauważymy, że dzieje się z nimi coś niepokojącego, nie należy czekać. Czasami zdarzają się sytuacje, w których nie jest konieczna wymiana ogumienia na nowe. W przypadku niewielkich uszkodzeń warto użyć produktu, jakim jest klej do opon. Wykorzystują go niemalże wszyscy specjaliści zajmujący się wulkanizacją oraz naprawą opon na całym świecie. Produkt ten dostępny jest w ofercie internetowego sklepu Tip-Topol.

Kiedy klej ten okaże się nieoceniony? Przede wszystkim wtedy, gdy w oponę wbił się podłużny, ostry przedmiot. Wulkanizator pozbywa się go, a w jego miejsce montuje specjalną otwornicę. W następnym kroku wytłacza on dziurę, w której umieszcza niewielki kołek. Niektóre z nich zostały stworzone do tego celu w fabryce. Jeżeli jednak tak się nie stało, wówczas niezbędny okaże się klej wytłaczany bezpośrednio do wykonanego otworu, tuż przed włożeniem do niego kołka.

https://sklep.tiptopol.pl/naprawa-opon/chemia-wulkanizacyjna/kleje-do-opon/bl-special-cement-650g-ckw-frei.htmlBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy z tego samego regionu:

TreeDental


Gniezno, Józefa Bilskiego 2

Otwórz wizytówkę >

Proctogin


Poznań, Śmigielska 13

Otwórz wizytówkę >

Zdrowy Sen


Poznań, Krzywoustego 68

Otwórz wizytówkę >