https://kemer.pl/pol_m_TOREBKI-151.html | oferta beżowej galanterii


P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

Plażowa 15, 83-010 Straszyn

Tel: 58 682 89 42

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://kemer.pl/pol_m_TOREBKI-151.html | oferta beżowej galanterii - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-11-14

Kobiety, które lubią stonowane, jasne i pastelowe barwy bez wątpienia zachwycą się przepięknym elementem stroju, jakim jest torebka beżowa. Wykonana została z materiałów najwyższej jakości, co sprawia, iż jest bardzo wytrzymała. To uniwersalny przedmiot, do którego można włożyć wiele przydatnych przedmiotów. Wieczorem można zabrać ją na imprezę, rano zaś - do pracy. Stanowić będzie naprawdę udany prezent dla mamy, bliskiej przyjaciółki, siostry czy dziewczyny.

 

Zastosowań beżowej torebki jest wiele. Warto sprawdzić ofertę sklepu internetowego kemer.pl i wybrać coś, co będzie wpisywało się w indywidualny styl każdej pani. To absolutny hit każdego sezonu, który dopasować może do kompozycji kobieta w każdym wieku. Torebki nigdy tak naprawdę nie wychodzą z mody, zawsze są potrzebne! Warto zainwestować w coś tak przydatnego!

https://kemer.pl/pol_m_TOREBKI-151.htmlO tak, beżowa galanteria to zdecydowanie moja ulubiona. Torebki w tym kolorze lubię szczególnie. Sklepu jeszcze nie znam, ale zamierzam go wypróbować przy najbliższej okazji.


Ocena 4

Firmy z tego samego regionu:

Apteka GEMINI


Gdańsk, Trzy Lipy 3

Otwórz wizytówkę >

Grupa EGA


Gdańsk, Żaglowa 24

Otwórz wizytówkę >