Wytwórnia płyt warstwowych


Solcraft Sp. z o. o.

Bogdanka 7F, 95-060 Brzeziny

Tel: +48 22 723 83 27

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wytwórnia płyt warstwowych - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-11-15

W przypadku projektów dla budynków energooszczędnych bardzo ważne jest wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, które odpowiednio izolują wnętrze i pozwalają obniżyć rachunki za działanie klimatyzacji czy ogrzewania. Producent SOLCRAFT stara się sprostać oczekiwaniom współczesnego rynku i oferować innowacyjne rozwiązania, materiały budowlane gwarantujące najwyższy współczynnik izolacyjności przy zachowaniu wysokiej solidności.

W efekcie wytwórnia płyt warstwowych posiada w swojej ofercie płyty działające jako wymienniki ciepła oraz solidne płyty izolacyjne. Dostępne są rozwiązania zarówno do zastosowania na ściany, jak i dachy, których wykorzystanie znacząco ogranicza koszty ogrzewania czy klimatyzowania pomieszczeń. Wszystkie płyty opisane dokładnie na tej stronie solcraft.pl, gwarantują wieloletnią wytrzymałość, niezależnie od tego, czy zostaną wykorzystane na budynkach przemysłowych, czy mieszkalnych.

#Płyty warstwowe od Solcraft charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz czynnikiem izolacyjnym. To bardzo innowacyjne rozwiązania dla budownictwa.


Ocena 5

Firmy z tego samego regionu:

ŻYJ ŁATWIEJ


Konstantyn Łódzki, Kochanowskiego 38

Otwórz wizytówkę >

wyprawkowy


Brzeziny, Słoneczna 37

Otwórz wizytówkę >

Iluzjonista Maciej Pol


Łęczyca, Jana Kilińskiego 7B

Otwórz wizytówkę >