Sprzęt ratownictwa medycznego • http://www.dowan.com.pl/


DOWAN Sp. z o.o.

Al. Grunwaldzka 220, 80-266 Gdańsk

Tel: (058) 520 22 19

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Sprzęt ratownictwa medycznego • http://www.dowan.com.pl/ - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-11-30

Ludzkie zdrowie i życie może być zagrożone w wielu sytuacjach. Najczęściej są one związane z wypadkami komunikacyjnymi i szerzej wszelkiego typu nieszczęśliwymi wypadkami, które teoretycznie mogą spotkać każdego człowieka. Sklep DOWAN posiada w swoim asortymencie nowoczesne akcesoria stosowane przez ratowników medycznych oraz lekarzy, jakie mają na celu zapewnienie osobom chorym i poszkodowanym należytej pomocy, a jednocześnie bezpieczeństwa na odpowiednim poziomie.

Zaawansowane rozwiązania jakimi dysponuje sklep wyróżniają się na tle innych staranną selekcją oraz jakością. Oferta uwzględnia jedynie akcesoria renomowanych marek, które w ciągu wielu lat potwierdziły swoją skuteczność oraz doskonałe wykonanie w najdrobniejszych detalach. Standardowy sprzęt ratownictwa medycznego dostępny u polecanego sprzedawcy to między innymi krzesła ambulatoryjne i transportowe czy też nosze ewakuacyjne.

http://www.dowan.com.pl/oferta/sprz%C4%99t-ratwnictwa-medycznego/Podczas ratowania życia ludzkiego priorytetem staje się czas udzielenia pierwszej pomocy, ale nie mniej ważne jest to jakim sprzętem się dysponuje. Daje to nam gwarancję bezpiecznego przeprowadzenia akcji ratunkowej.


Ocena 4

Firmy z tego samego regionu:

Traczer.pl


Mierzeszyn, Olszanka 17

Otwórz wizytówkę >

Leśniewski


Różyny, Rzemieślnicza 2

Otwórz wizytówkę >