Zdrowy Sen oferuje materace do spania


Zdrowy Sen

Krzywoustego 68, 61-144 Poznań

Tel: 533 222 950

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Zdrowy Sen oferuje materace do spania - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-08-27

Szukasz dobrego materaca? Zajrzyj do Hurtowni Materacy "Zdrowy Sen". To właśnie tam znajdziesz rewelacyjnej jakości materace różnego rodzaju. Warto zdecydować się się na zakup materaca ze względu na to, iż w ten sposób zadbasz o swój dobry sen i wspaniałe samopoczucie tuż po przebudzeniu.

Jak wybrać dobry materac? Należy kierować się:

  • rozmiarem,
  • sprężystością,
  • twardością.

Jeżeli chodzi o rozmiar musi on być odpowiednio dobrany według wzrostu osoby, która będzie na nim spała. Bardzo istotną rolę odgrywa sprężystość punktowa. Oznacza ona, iż materac reaguje na ciężar ciała jedynie miejscowo, a nie na całej powierzchni. Sprężystość punktową należy zbadać opierając się łokciami o materac. Jeżeli odkształci się on jedynie w miejscu łokci oznacza to, że ma on dobrą sprężystość. Materace do spania w hurtowni dostępne są w różnorodnych cenach.

http://www.zdrowysenmaterace.pl/content/7-jak-kupowac-materacMają naprawdę świetne materace wykorzystujące najnowsze rozwiązania rodem z kosmosu. Serio, materiał potrafi się tak idealnie dostosować do ciała jak nic innego. Pierwszy raz ta technologia została użyta w kombinezonach astronautów.


Ocena 5

Firmy z tego samego regionu:

TreeDental


Gniezno, Józefa Bilskiego 2

Otwórz wizytówkę >

Go Stillo


Kościan, Surzyńskiego 18

Otwórz wizytówkę >

Meble ARTMET


Rydzyna, Łopuszańskiego 14

Otwórz wizytówkę >