Folie 3M - https://www.texconcept.pl/


PERFO Sp. z o.o. TEXCONCEPT Sp. K.

Ostrowska 398, 61-312 Poznań

Tel: 61 646 95 50

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Folie 3M - https://www.texconcept.pl/ - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-11-27

W ofercie Prefo TEXCONCEPT można znaleźć kompleksowe rozwiązania dla architektury, przemysłu oraz motoryzacji. Przedsiębiorstwo jest autoryzowanym przedstawicielem marki 3M - międzynarodowego koncernu specjalizującego się w produkcji zabezpieczeń oraz skutecznych metod rewitalizacji i dekoracji powierzchni. Dostarcza na rynek niezwykle zaawansowaną technologicznie gamę produktową, która ze względu na połączenie znakomitych parametrów materiałowych z doskonałym wzornictwem cieszy się popularnością na całym świecie.

W skład katalogu produktowego wchodzą między innymi przeciwsłoneczne folie 3M do budynków. Dzięki swoim zaletom poprawiają wydajność energetyczną i funkcjonalność obiektów, równocześnie praktycznie nie ograniczając widoczności w porównaniu z szybami bez folii. Poszczególne warianty redukują emisję ciepła, harmonizując się z elewacją.

https://www.texconcept.pl/rozwiazania-dla-budynkow-i-architektury/3m-folie-okienne-przeciwsloneczneOferta tego dystrybutora z pewnością przypadnie wam do gustu. Jest bardzo szeroka: od markowych folii po sztuczne trawy. Katalog dostępny jest na stronie - warto zajrzeć i sprawdzić.


Ocena 5

Firmy z tego samego regionu:

TreeDental


Gniezno, Józefa Bilskiego 2

Otwórz wizytówkę >

Zdrowy Sen


Poznań, Krzywoustego 68

Otwórz wizytówkę >

Go Stillo


Kościan, Surzyńskiego 18

Otwórz wizytówkę >