Worki transportowe


Beal.pl

Mników 389, 32-084 Morawica

Tel: +48 12 268 31 55

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Worki transportowe - opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-06-14

W wielu pracach i sportach potrzeba przechować niezbędne rzeczy i zabezpieczyć je przed zgubieniem lub uszkodzeniem.  Fachowcy przygotowali na to dobry sposób: worki transportowe, bo przydają się one bowiem szczególnie np. do pracy na wysokości. Można nabyć również takie worki dla ratowników. W czasie prac przemysłowych takie narzędzia sprawdzają się zarówno przy transporcie sprzętu alpinistycznego w aspekcie linowym, jak i w transporcie na miejsce pracy. Takie przedmioty są proste i lekkie w konstrukcji, a produkty z serii RESCUE sprawdzają się idealnie także jako plecaki ogólnego użytku, jak i worki specjalistyczne do transportu sprzętu na linach.

 

Praca na wysokościach wiąże się z utrzymywaniem uwagi i skupieniem, co jest niezbędne dla bezpieczeństwa pracowników. Produkty z oferty MFC Tech mają regulowane szelki, co pozwala je dostosować do warunków pracy. W ten oto sposób można wnieść sprzęt na wysokość i zawsze mieć go przy sobie. Worki mają wiele uchwytów i dzięki temu można pomieścić w nich niezbędne przedmioty w otworach, zaczepach i pętlach. 

https://beal.pl/BEAL/Przemysl/Worki-transportowe_213.htmlMoim zdaniem oferta tego dystrybutora przypadnie wam do gustu. Takiego sprzętu wspinaczkowego nie znajdziecie nigdzie indziej - dobra oferta dla wszystkich, którzy zajmują się pracą na wysokościach czy wspinaczką. :)


Ocena 5

Firmy z tego samego regionu:

NZOZ Revita


Kraków , Kolorowe 21

Otwórz wizytówkę >

Stalgar


Kraków, Siewna 21C

Otwórz wizytówkę >

Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż, Odrowąż Podhalański 157

Otwórz wizytówkę >