Pierścienie odciążające


Pascal Prefabrykaty Sp. z o.o.

Bolesława Chrobrego 20b, 64-400 Międzychód

Tel: 957488600

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Pierścienie odciążające - opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-10-27

Przedsiębiorstwa zajmujące się budową dróg muszą mieć na względzie umieszczenie w konkretnym miejscu studzienek kanalizacyjnych. Do ich wykonania wykorzystywane są pierścienie odciążające, które od lat oferuje firma Pascal Prefabrykaty. 

Jest to bowiem przedsiębiorstwo, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i gwarantuje im dostęp do produktów, jakich poszukują. Wspomniane pierścienie produkowane są zgodnie z przyjętymi normami oraz z najlepszych materiałów, tym samym są trwałe. Nie można jednak zapomnieć, że firma stawia na zadowolenie klienta, dlatego też umożliwia zamówienie prefabrykatów z dowolnie usytuowanymi kątami dolotów w stosunku do wylotu kolektora. W razie dodatkowych pytań czy wątpliwości swoją pomocą służą doświadczeni pracownicy, którzy chętnie udzielają odpowiedzi i pomagają w znalezieniu najlepszego rozwiązania. 

https://pascalprefabrykaty.pl/elementy-sieci-wodno-kanalizacyjnych/dennice-betonowe-z-kineta-plyty-pierscienie-odciazajace/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy z tego samego regionu:

TreeDental


Gniezno, Józefa Bilskiego 2

Otwórz wizytówkę >

Zdrowy Sen


Poznań, Krzywoustego 68

Otwórz wizytówkę >

Go Stillo


Kościan, Surzyńskiego 18

Otwórz wizytówkę >