Enterosgel - jak stosować?


HARDDOX S.C

Szarych Szeregów 44, 60-462 Poznań

Tel: 601 278 872

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Enterosgel - jak stosować? - opis firmy

Data dodania wpisu: 2021-01-01

Strona internetowa Bio-chemik24.pl to miejsce w sieci, gdzie znajdują się naturalne suplementy diety, kosmetyki do mycia i pielęgnacji skóry, czasopisma, olejki eteryczne do aromaterapii i wiele innych produktów medycyny chińskiej. Wśród dostępnych preparatów można wyróżnić suplementy i inne wyroby przeznaczone dla osób starszych, takie jak kolagen rybi z algami, saszetki do wybielania zębów, liposomalna witamina C w saszetkach czy książka o naturalnej medycynie zgodnej z zasadami św. Hildegardy z Bingen.

W sklepie znajdują się również antyoksydanty i przeciwutleniacze, takie jak naturalna witamina E, kurkumina w kapsułkach, olej z oregano czy Enterosgel. Jak stosować te produkty? Wszystkie informacje zostały umieszczone na stronie internetowej sklepu – należy się z nimi zapoznać przed rozpoczęciem stosowania któregoś z preparatów.

https://bio-chemik24.pl/antyoksydanty-przeciwutleniacze/5664-enterosgel-kompleksowe-oczyszczanie-organizmu-8594161370130.htmlBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy z tego samego regionu:

TreeDental


Gniezno, Józefa Bilskiego 2

Otwórz wizytówkę >

Zdrowy Sen


Poznań, Krzywoustego 68

Otwórz wizytówkę >

Go Stillo


Kościan, Surzyńskiego 18

Otwórz wizytówkę >