Kula węchowa


Szarpnij Się

Piłsudczyków 10B, 44-196 Knurów

Tel: +48 886 603 652

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kula węchowa - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-07-27

Firma specjalizująca się w sprzedaży akcesoriów dla psów oferuje produkty najwyższej jakości. Sprzedawane przez nią zabawki są szyte na indywidualne zamówienie klienta i idealnie trafiają w potrzeby czworonogów. Przeznaczone są dla różnych ras zwierząt. Zamówienia można składać za pośrednictwem strony internetowej szarpnijsie.com.

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się na przykład kula węchowa. Umieszcza się w niej psie przysmaki, a pupil musi je odnaleźć za pomocą swojego zmysłu węchu. Taka zabawa jest świetnym sposobem na ćwiczenie umiejętności przed zawodami sportowymi. Kule dostępne są w różnych wymiarach i kolorach. Wykonano je z łatwego do utrzymania w czystości polaru.

W sklepie znajdują się także maty węchowe i szarpaki z mopem, sprzyjające pogłębianiu więzi między zwierzęciem i jego opiekunem. Ponadto klienci mogą zamówić designerskie smycze do miejskich spacerów, szelki z regulowanym obwodem i solidne obroże z klamrą. Do oferty regularnie wprowadzane są atrakcyjne nowości.

https://szarpnijsie.com/produkt/kula-wechowa/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy z tego samego regionu:

Silesiapak


Katowice, Blachnickiego 9

Otwórz wizytówkę >

P.H. BAU-TEC


Częstochowa , Wilsona 30

Otwórz wizytówkę >

Księciunio


Lubliniec , Wawrzyńca 54a

Otwórz wizytówkę >