Rosyjski kot niebieski hodowla


Mój Kot*PL

- -, 97-400 Bełchatów

Tel: -

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Rosyjski kot niebieski hodowla - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-05-18

Rosyjskie koty niebieskie to specyficzna odmiana kotów. Jeżeli zdecydujemy się na kocura lub kotkę tej rasy, bądźmy świadomi, ze typowy przedstawiciel tego typu lubi być przewodnikiem stada, lubi też być na pierwszym miejscu – zarówno gdy idzie o kolejkę po pokarm, czy też, gdy chodzi o uwagę właściciela. Może to powodować konflikty, jeżeli mamy już w domu jednego (lub więcej) futrzaka.

Bardzo wartościowym miejscem w internecie, które powinien poznać każdy, kto rozważa kupno niebieskiego kociaka, jest witryna mojkot.eu. Rosyjskie koty niebieskie z tej hodowli posiadają znakomity rodowód. Wszystkie oferowane kocięta są wysterylizowane oraz posiadają wszczepiony chip.

Rosyjski kot niebieski to zwierzę, którego hodowla wygląda stosunkowo podobnie do opieki nad innymi rasowymi kotami. Największym plusem, na jaki często wskazują znawcy oraz szeregowi posiadacze tej odmiany jest przepiękne, jednolicie ubarwione futro. Włos jest krótki i gęsty, niezwykle miękki i przyjemny w dotyku.

https://mojkot.eu/Bardzo podoba mi się ta odmiana kotów. Doceniam ją zarówno za wygląd jak i charakter. Rosyjski kot niebieski z tej hodowli okazał się być zwierzakiem, którego polubiła cała moja rodzina.


Ocena 3

Firmy z tego samego regionu:

ŻYJ ŁATWIEJ


Konstantyn Łódzki, Kochanowskiego 38

Otwórz wizytówkę >

wyprawkowy


Brzeziny, Słoneczna 37

Otwórz wizytówkę >