Manekiny męskie


Hurtownia "DUŚKA"

Wilenko 18, 66-200 Świebodzin

Tel: 501 016 049

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Manekiny męskie - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-06-07

Prowadzisz sklep z odzieżą męską lub planujesz jego otwarcie w najbliższym czasie? Z pewnością dobrze wiesz, jak ważne jest odpowiednie zaprezentowanie towaru. Potrzebne Ci są manekiny męskie, które ustawione na wystawie będą zachęcały potencjalnych klientów do odwiedzenia Twojego butiku? Doskonale się składa! Hurtownia DUŚKA ma w swoim asortymencie wyposażenie do sklepów odzieżowych, obuwniczych, jubilerskich, z artykułami metalowymi, częściami samochodowymi i nie tylko.

Oferowane przez hurtownię tą produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Manekiny, które zamówisz właśnie tutaj, wyprodukowano z twardego, mocnego styropianu. Doskonale sprawdzą się one do ekspozycji spodni, koszul, marynarek, swetrów, T-shirtów itp. Manekiny warto ubrać w najlepszą odzież dostępną w ofercie, a następnie ustawić je na wystawie sklepowej.

#W tej hurtowni powinni się zaopatrywać wszyscy ci, którzy prowadzą sklepy odzieżowe. Manekiny męskie czy damskie będą, na ten przykład, pomocne w odpowiedniej ekspozycji naszego asortymentu.


Ocena 4

Firmy z tego samego regionu:

STIER S.C.


Gorzów Wielkopolski, Śląska 96

Otwórz wizytówkę >

Pro-Eco Karolina Kasprzak


Zielona Góra, Łężyca-Budowlanych 7C

Otwórz wizytówkę >

Zielarnia Klasztorna


Zielona Góra, Kazimierza Lisowskiego 16

Otwórz wizytówkę >