Detoks Warszawa


DetoksVIP

Domaniewska 47, 02-672 Warszawa

Tel: 507177222

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Detoks Warszawa - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-07-17

Pierwszym krokiem w procesie wychodzenia z nałogu w przypadku uzależnienia od środków psychoaktywnych jest detoks. W Warszawie działa znakomity prywatny ośrodek, w którym można poddać się detoksykacji po zatruciu alkoholowym czy narkotykowym, niezależnie od stanu uzależnionego oraz pory dnia lub nocy. Każdy może zgłosić się do tego miejsca po pomoc i mieć gwarancję dyskrecji, co będzie szczególnie ważne dla osób zajmujących eksponowane stanowiska czy znanych opinii publicznej.

W celu zapewnienia swym pacjentom maksymalnej wygody, ośrodek DetoksVIP oferuje też dojazd po pacjenta we wskazane przez niego miejsce, nieoznakowanym samochodem, ta usługa więc także gwarantuje pełną dyskrecję. Wszystko to powoduje, iż miejsce to cieszy się wielką popularnością, a pobyt w nim daje wielką szansę na pokonanie uzależnienia.

https://www.detoksvip.pl/detoks/Ośrodek leczenia uzależnień DetoksVIP niesie pomoc w przypadku nałogowego picia czy brania narkotyków. W profesjonalny i kompleksowy sposób podchodzą do detoksu czy terapii.


Ocena 4

Firmy z tego samego regionu:

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Otwórz wizytówkę >