Impregnacja odzieży


HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Giewont 16, 43-316 Bielsko-Biała

Tel: 33 819 28 64

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Impregnacja odzieży - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-08-22

Noszona odzież ma to do siebie, że pod wpływem zmieniającej się pogody może zmieniać swój wygląd. Niestety często na gorsze. Celem ochrony przed takimi sytuacjami warto sięgać po preparaty oferowane przez markę Impragnol. Bazują one na starannie dobieranych składnikach, dzięki czemu są w stanie zabezpieczyć różne typy materiałów tekstylnych przed wilgocią czy wchłanianiem brudu z otoczenia. Skuteczność takich rozwiązań potrafi pozytywnie zaskoczyć.

W jakich momentach stosowanie tego typu środków jest zasadne? Przede wszystkim impregnacja odzieży jest konieczna jesienią i zimą, a także w każdej sytuacji, gdy wiemy, iż będzie narażona na kontakt z wodą czy innymi czynnikami. Codzienne użytkowanie ubrań, zwłaszcza związane z wychodzeniem poza zamknięte pomieszczenia, łączy się z pewną dozą ryzyka odnośnie jego czystości. Impregnat pozwala ograniczyć takie problemy.

#Impregnaty, które można zakupić w sklepie na www.impragnol.pl to innowacyjne preparaty, które chronią odzież przed przemoknięciem czy zniszczeniem. Po wypróbowaniu ich u siebie myślę, że z pewnością zamówię jeszcze te do obuwia.


Ocena 5

Firmy z tego samego regionu:

Silesiapak


Katowice, Blachnickiego 9

Otwórz wizytówkę >

P.H. BAU-TEC


Częstochowa , Wilsona 30

Otwórz wizytówkę >