Agregaty chłodnicze śląsk


Techpoint Sp z o.o.

Żwirki i Wigury 8, 44-200 Rybnik

Tel: 32 494 30 60

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Agregaty chłodnicze śląsk - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-11-12

Zakłady produkcyjne i sklepy np. z artykułami żywnościowymi wymagają urządzeń chłodniczych. Jeśli szukasz firmy, która oferuje urządzenia i agregaty chłodnicze na Śląsku, koniecznie zapoznaj się z ofertą przygotowaną na klimapoint.pl, gdzie dowiesz się więcej o oferowanych usługach. To firma, która działa nie tylko w Rybniku, ale również w innych śląskich miastach, montując np.:

- klimatyzatory,

- urządzenia chłodnicze.

Zespół specjalistów przeprowadza również okresowe przeglądy i naprawy klimatyzatorów, urządzeń chłodniczych czy też pomp ciepła. Powietrzne pompy ciepła są coraz częściej poszukiwane. Jedną z ich zalet jest energooszczędność. Są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych metod ogrzewania domów i nie tylko. Sprawdzają się świetnie również w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym. Postaw na ekologię już dziś.

https://klimapoint.pl/chlodnictwo/Właśnie w Rybniku otwieram mały sklepik spożywczy i jestem w punkcie poszukiwania urządzeń chłodniczych. Kolega z branży polecił mi właśnie firmę Techpoint, bo sam się u nich zaopatruje. Może będzie to dobra decyzja.


Ocena 4

Firmy z tego samego regionu:

Silesiapak


Katowice, Blachnickiego 9

Otwórz wizytówkę >

P.H. BAU-TEC


Częstochowa , Wilsona 30

Otwórz wizytówkę >